Aanmelden voor de intervisie en bij- en nascholing voor de PACEA vakgroep

 

Beste collega,

Op 27 mei 2025 van 19.30 – 21.30 uur zal Theo Hendrickx de intervisie leiden van de vakgroep Migraine. Tijdens deze intervisie zal hij een workshop aanbieden over verlieservaringen en rouw op basis van het 4 taken model van William Worden.
Ook zal er ruim de gelegenheid worden gegeven voor intercollegiale uitwisseling en de toepassing van de mogelijkheden van het model. Theo heeft in het verleden een opleiding gevolgd bij de GGZ / RINO voor het begeleiden van mensen met gecompliceerde rouw en verlieservaringen. Daarnaast heeft hij tijdens zijn loopbaan als politieambtenaar en eigen organisaties veel ervaring opgedaan met rouw en verliescasuïstiek.

 

Programma

 

  • Welkom en mededelingen
  • Eigen verlieservaringen
  • De 6 bestaansgebieden en bio-psycho-sociale impact
  • Soorten verlies
  • Bestaansaantasting
  • Kübler-Ross vs. 4 takenmodel William Worden
  • De aanpak tijdens verliesverwerking
  • Praktische toepassingen 4 takenmodel
  • Even napraten

 

Deze intervisie en bij- en nascholing vindt online plaats via ZOOM. De link zal een week voor aanvang verstuurd worden.
Plan deze avond al op tijd in jouw agenda.

 

Belangrijk!

Nadat je je aangemeld heeft ontvang je via e-mail een kopie van het ingevulde formulier. Je ontvangt die kopie op hetzelfde adres dat je op het formulier hebt ingevuld. Dit is de enige bevestiging die je ontvangt dat je bent aangemeld.

 

 


    Blijf op de hoogte van de ABvC

    Nieuwsbrief

    Binnenkort verschijnt hier een nieuwsbrief over alle nieuwtjes rondom de ABvC en counselling in het algemeen.

    Meer info

    Lid worden?

    Een lidmaatschap van de ABvC biedt veel voordelen als je als counsellor aan de slag wilt gaan. klik op de button voor meer informatie of om je aan te melden.

    Meer info

    Komende workshops

    De ABvC organiseert regelmatig workshops en themadagen die je ook als niet-lid kunt bijwonen. Klik op de button voor meer informatie.

    Naar de agenda
    Top