Registercounsellors ABvC voor begeleiding bij migraine

Onderstaand een overzicht van onze Registercounsellors ABvC die zijn opgeleid om begeleiding te bieden bij migraine.

Gelderland

Elmie Zandbergen

info@elmiecoaching.nl

Woonplaats: Epe

Limburg

Helena Beers

E-mail adres: info@2b-alive.nl

Woonplaats: Geleen

Manon Janissen

E-mail adres: info@peoplebalance.nl

Woonplaats: Geleen

Marion Lanslots-Vollegraaf

E-mail adres: info@peoplebalance.nl

Woonplaats: Swalmen

Reggie Mom

E-mail adres: unfoldcounselling@yahoo.com

Woonplaats: Leudal/Buggenum

Noord-Brabant

Bianca Smeets

E-mail adres: bsmeets@kpnmail.nl

Woonplaats: Son en Breugel

Jorinda Bons

E-mail adres: info@praktijkhoeven.com

Woonplaats: Hoeven

Tom Mouwen

E-mail adres: info@tompersoonlijkecounselling.nl

Woonplaats: Bergeijk

Noord-Holland

Dorien Sijbenga

E-mail adres: w.sybenga@planet.nl

Woonplaats: Middenmeer

Overijssel

Betty Douma

E-mail adres: info@praktijkbettydouma.nl

Woonplaats: Hasselt

Anita Vulkers

E-mail adres: anitavulkers@live.nl

Woonplaats: Dalfsen

Utrecht

Annerie de Lange

annerie@zelfwijszer.nl

Woonplaats: Driebergen

Astrid van der Meijs

E-mail adres: info@amacounseling.nl

Woonplaats: Amersfoort

Marie-José Meulenbelt

E-mail adres: info@bloej.nl

Woonplaats: Utrecht

Code: UT.07

Status:

Hanneke Nijkamp

E-mail adres: info@caritasgroep.nl

Woonplaats: Veenendaal

Kerstin Schmidt

E-mail adres: kerstin@kerstinstrohbach.nl

Woonplaats: Leerdam

Zuid-Holland

Janneke Luijkx

E-mail adres: Janneke@inhetsleutelbos.nl

Woonplaats: Kwintsheul

Anna Schouten

E-mail adres: anna@poppycounseling.nl

Woonplaats: Gouda

Natalie Spierings

E-mail adres: natalie@gobleiden.nl

Woonplaats: Valkenburg

Blijf op de hoogte van de ABvC

Nieuwsbrief

Wil je op de hoogte blijven van de ABvC en counselling in het algemeen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven

Lid worden?

Een lidmaatschap van de ABvC biedt veel voordelen als je als counsellor aan de slag wilt gaan. klik op de button voor meer informatie of om je aan te melden.

Meer info

Komende workshops

De ABvC organiseert regelmatig workshops en themadagen die je ook als niet-lid kunt bijwonen. Klik op de button voor meer informatie.

Naar de agenda
Top